close
تبلیغات در اینترنت
با این کارها جذاب نمی شوید
درخواست عکس هنرمندان خارجی عکس هنرمندان مرد عکس هنرمندان زن
 • عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

  عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

 • عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

  عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

 • عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

  عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

 • عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

  عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

 • عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

  عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

 • عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

  عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

 • عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

  عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

 • عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هدی زین العابدین در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هدی زین العابدین در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هستی مهدوی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هستی مهدوی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت

با این کارها جذاب نمی شوید

مثلا چندین بار قسمت های مختلفی از بدن شان را زیر تیغ جراحی های زیبایی قرار می دهند، خالکوبی های دائم با اشکال غیر عادی می کنند و تصور می کنند که زیباتر و جذاب تر شده اند!
یکی از عواملی که برخی از زنان و مردان تصور می کنند که با انجام این کار جذاب تر می شوند، کشیدن سیگار است!
تنباکو همراه با کاغذ و فیلتر و برخی افزودنی ها، مواد تشکیل دهنده اصلی سیگار است. سوختن این مواد با هم موجب پدیدآمدن بیش از ۴۰۰۰ ماده سمی و ۸۰ ماده سرطان زا می شود. شواهد علمی نشان می دهد که مصرف انواع محصولات دخانی شامل سیگار، پیپ و قلیان به هرشکلی مضر بوده و باعث مرگ ومیر و ناتوانی می شود. استعمال دخانیات عامل بروز ۹۰ درصد سرطان های ریه، ۸۰ درصد برونشیت مزمن و ۲۵ درصد بیماری های ریوی است.

من بزرگ و مستقل شده ام

بر خلاف تصور خیلی ها که تصور می کنند سیگار کشیدن آنها را جذاب می کند، آمار ها نشان می دهد که هیچکس دوست ندارد شریک زندگیش یک دودکش باشد!

روانشناسان معتقدند دلیل اصلی اولین تجربه ی سیگارکشیدن، اثبات بزرگی و استقلال یک فرد و سپس تقلید از بزرگ ترها و جمع های دوستان و هم چنین مشکل های عاطفی و عدم موفقیت تحصیلی است.
تصور رسیدن به آرامش و تأیید فرد توسط گروه های هم سال، نوجوان و جوان را تشویق به کشیدن سیگار می کند. از دیگر علت های این تمایل، اعتقاد به این مسأله است که سیگارکشیدن، باعث رهایی از تنش شده و انجام امور را راحت تر می کند.

توهم جذابیت، امان از تبلیغات

جوانان تحت تأثیر تبلیغات صنعت دخانیات، مصرف سیگار و سایر مواد دخانی را عامل جذابیت، آزادی، رهایی، هوش و زیبایی می دانند ، وقتی می بینند که فلان castpic.ir" title="بازیگر" target="_blank">بازیگر جذاب که فوق العلاده مشهور و محبوب است، سیگار می کشد، castpic.ir" title="بازیگر" target="_blank">بازیگری که به شدت عصبانی است اما با کشیدن سیگار آرام می شود، شخصیت خوش تیپی که در ماشین آخرین مدل نشسته و سیگار گوشه لب دارد و ... همه این ها عامل توهم زای جذابیت فرد سیگاری است.

سیگار کشیدن زنان

از قدیم گفته اند: این کار بد است ، اما برای اشخاصی خاص بدتر، سیگار کشیدن هم بد است و برای زنان بدتر و زننده. شان و شخصیت یک بانوی ایرانی با وقار و سنگین، برتر از آن است که با کشیدن سیگار خود را هم ردیف کسانی قرار دهد که نام و نشان خوبی ندارند. اما متاسفانه امروزه دختران جوان برای نشان دادن خود به عنوان افرادی مستقل و جذاب، سیگار می کشند!
سیگار کشیدن زنان و مردان تفاوت هایی وجود دارد، به طوری که وقتی مردی سیگار می کشد، مردم آن را به نادرست، هنجار تلقی می کنند این در حالی است که یک زن سیگاری کار ناهنجاری انجام می دهد و تصور می شود او با شکستن تابوی زن ایرانی قدم در مسیر دیگری گذاشته است.
سیگار کشیدن زن، تمام اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا زن به عنوان رکن اصلی کانون خانواده است و تمام اعضای خانواده از سیگار کشیدن زن متاثر می شوند. زن بیشتر از مرد با بچه ها سرو کار دارد و دود سیگار وی، سلامت" target="_blank">سلامت آن ها را به خطر می اندازد. به علاوه این که سیگار برای جنین خطر فراوانی دارد و دوران بارداری را به یک دوران پرخطر تبدیل می کند. از سوی دیگر مضرات سیگار بر سلامت" target="_blank">سلامت زنان، آشکار و مشخص شده است به طوری که مضرات آن در زنان به مراتب بیش از مردان است.

روانشناسان معتقدند دلیل اصلی اولین تجربه سیگارکشیدن، اثبات بزرگی و استقلال یک فرد و سپس تقلید از بزرگ ترها و جمع های دوستان و هم چنین مشکل های عاطفی و عدم موفقیت تحصیلی است

 برای افزایش مصرف سیگار در میان زنان دلایل مختلفی عنوان شده است که هنجارشکنی، رهایی از فشارهای عصبی و سیگاری بودن همسر جزو اصلی ترین این دلایل است. همچنین سایر علل گرایش مصرف سیگار در زنان، توصیه دوستان و آشنایان، بیکاری، ناراحتی های روانی، تنهایی، خستگی و دیدن تصاویر سیگار کشیدن castpic.ir" title="بازیگر" target="_blank">بازیگران در فیلم ها و ... می باشد.

بر خلاف تصور

بر خلاف تصور خیلی ها که تصور می کنند سیگار کشیدن آنها را جذاب می کند، آمار ها نشان می دهد که هیچکس دوست ندارد شریک زندگیش یک دودکش باشد!
در دید آقایان زنی که سیگار می کشد و هنجار ها را می شکند، پس مطمئنا در طول زندگی از هنجار شکنی ابایی ندارد، از طرفی هیچ مردی دوست ندارد در آینده سلامت" target="_blank">سلامت فرزندش به خطر بیفتد، این زنان فقط برای مدتی جذاب هستند و سپس به کناری گذاشته می شوند و هیچوقت به عنوان شریک زندگی انتخاب نمی شوند.
خانم ها هم از مرد سیگاری خوششان نمی آید، دهان این افراد همیشه بو می دهد، حتی در اوج بی پولی، برای سیگار پول دارند،در لحظه های ناب خوشی های دو نفره، سیگار حضور دارد، سیگار برای یک زن، مانند هوو می باشد، اصرار و پافشاری خانم ها برای ترک سیگار همسرشان، صحتی بر این ادعای ماست.
در پایان به افرادی که تصور می کنند با سیگار جذاب می شوند باید گفت: اگر تصور می کنید سیگار، تنها عامل شباهت شما به castpic.ir" title="بازیگر" target="_blank">بازیگر خوش تیپ و جذاب فیلم هاست ، باید بدانید همان سیگار، عامل شباهت تان به گدای ژنده پوش معتاد کنار خیابان هم هست!

 


منبع:
http://www.imna.ir

 
 
 • تاریخ ارسال : چهار شنبه 22 / 07 / 1394
 • بازدید : 381 مشاهده
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی