درخواست عکس هنرمندان خارجی عکس هنرمندان مرد عکس هنرمندان زن
 • الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

  الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

 • عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

  عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

 • عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

  عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

 • عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

  عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

 • عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

  عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

 • عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

  عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

 • عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

  عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

 • عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

  عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

 • عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هدی زین العابدین در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هدی زین العابدین در اکران خصوصی فیلم پل خواب

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت کسب درآمد

پرهیز از آرایش غلیظ  در میهمانی‌های غیررسمی

اگر قرار است شما برای یك برنامه رسمی، یك دعوت یا یك دورهمی دوستانه، شب‌هنگام به بیرون از خانه بروید، باید حتما این نكته را بدانید كه در چنین موقعیتی قرار نیست آرایش شب شما زیاد و سنگین باشد چون نه مجلس عروسی در كار است و نه قرار است روی فرش قرمز راه بروید. یك دورهمی شبانه رسمی هم آرایش مخصوص خودش را دارد كه با بایدها و نبایدهایش در این متن آشنا می‌شوید.


نباید: زیادی تیره شوید!

برای یک دورهمی شب غیر رسمی می توانید از کرم پودرهای برنزه استفاده کنید چون به هر حال فصل گرما از راه رسیده و کرم پودرهای برنزه حسابی قابل استفاده هستند. با این حال نباید زیادی پوست تان را تیره کنید. تغییر ناگهانی قیافه شاید خیلی هم جذابیت نداشته باشد و برعکس شما را غیر عادی جلوه دهد. بنابراین همینقدر که یکی، دو درجه از رنگ پوست خودتان تیره ترشوید، کفایت می کند.

باید: مرطوب کننده بزنید

حتما و قطعا باید زیر آرایش خود در هر موقعی از سال که هستید مرطوب کننده بزنید. حتی زیر کرم پودر. اگر می خواهید آرایش حسابی روی صورت تان بخوابد،  مرطوب کننده را به یک وسیله قطعی در کیف لوازم آرایش خود تبدیل کنید. ترجیحا برای مواقعی که قرار است مقدار آرایش شما کمی بیشتر شود از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید نه کرم.  به این ترتیب صورت تان هم سنگین نمی شود.

از فرش قرمز خبری نیست!


باید: خط چشم باریك و كوتاه بكشید


برای حضور در یك جمع ساده هنگام شب از كشیدن خط‌چشم‌های پهن و بلند كه سرتاسر چشم‌های شما را بپوشاند قطعا پرهیز كنید. خط‌چشم اتفاقا به صورت روح می‌دهد اما برای چنین موقعیتی یك خط چشم نازك و كوتاه كفایت می‌كند. ساده و در عین حال شیك و باوقار. همین كافی است.

باید : لاک ملو بزنید


برای شام خوردن با دوستان در یک شب آرام و ساده می توانید از لاکی با رنگ ملو و آرام استفاده کنید. فصل گرما ، فصل رنگ های تند و جیغ نیست پس بروید سراغ رنگ های ملو و در عین حال با نشاط. رنگ لاک تان را می توانید بر اساس لباس هایی که می پوشید انتخاب کنید تا همخوانی بیشتری با استایل شما داشته باشد.

از فرش قرمز خبری نیست!


باید : سایه با رنگ خط چشم همخوان باشد


وقتی خط چشم مشکی استفاده می کنید یا قهوه ای ، سایه ای که می خواهید بالای چشمتان استفاده کنیدباید با رنگ خط چشم همخوانی داشته باشد. یادتان باشد سایه های رنگی مثل سبز،آبی و بنفش برای مهمانی های کاملا تشریفاتی مناسب هستند نه یک شام غیر رسمی دوستانه. شما در یک جمع راحت هستید؛ بنابراین اینکه چه سایه چشمی استفاده می کنید نشان خواهد داد چقدر در آرایش کردن حرفه ای هستید.

نباید: گونه‌های‌تان زیادی گل بیندازد


باید مراقب استفاده از رژگونه در چنین مواقعی باشید. برای چنین موقعیتی بهترین انتخاب پخش كردن رژگونه‌ای برنزه روی گونه‌های‌تان است. فراموش نكنید رژگونه‌های سرخابی، آجری و صورتی مناسب مجالس بیش از حد تشریفاتی هستند نه یك شام دورهمی. در آرایش شب هم تفاوت‌هایی وجود دارد كه باید آنها را از هم تشخیص بدهید.

باید: چشم‌ها كمی دودی شوند


باید از سیاه كردن چشم‌های‌تان و اغراق در این زمینه بپرهیزید؛ به خصوص اگر برای صرف شام به یك فضای عمومی دعوت شده‌اید. شما می‌توانید با سایه‌ای تیره‌رنگ كمی هاله دودی‌رنگ به اطراف چشم‌هایتان بدهید تا صورت‌تان رنگ و رمق بگیرد اما بیشتر از این، مناسب برای ‌مهمانی‌های مفصل‌تر است كه در چنین مواقعی شما باید از آن سبك آرایش پرهیز كنید.

از فرش قرمز خبری نیست!


باید: ریمل بزنید


ریمل از آن دست آرایش‌هایی است كه برای همه مواقع جواب می‌دهد. حالا اما می‌توانید مقدار آن را كمی بیشتر كنید. البته منظور این نیست كه از مژه مصنوعی و فر مژه استفاده كنید بلكه فقط كافی است كمی ریمل بیشتر بزنید تا چشم‌های‌تان از بی‌حالی در بیاید. همراه یك خط چشم باریك، این شكل ریمل زدن ایده‌آل است.

نباید: كرم‌پودر سنگین بزنید

قرار است فقط با دوستان‌تان در یك رستوران شام بخورید؛ بنابراین لطفا سراغ كرم‌پودرهای سنگین نروید. یك مرطوب كننده رنگ‌دار برای اینكه آرایش روی صورت شما بخوابد كفایت می‌كند. باور كنید گاهی هر چه برخی آرایش‌ها كمتر باشد بهتر است و وقار شما هم بیشتر می‌شود.

باید: از فیكس‌كننده آرایش استفاده كنید


برای اینكه مجبور نشوید وسط یك دورهمی دوستانه، مثلا در یك رستوران برای تجدید آرایش بروید بهتر است از فیكس‌كننده‌های آرایشی استفاده كنید. استفاده از فیكس‌كننده البته برای زمان تقریبی 16 ساعت، آرایش را روی صورت شما به همان قوت اولیه حفظ می‌كند؛ بنابراین به خصوص حین غذا خوردن دیگر نگران ریختن آرایش خود نخواهید بود.

نباید: رژلب براق بزنید


رژلب‌های صیقلی و براق مناسب برای مجالسی مانند عروسی هستند. شما به یك شام معمولی دعوت شده‌اید؛ بنابراین دور این رژلب‌ها را خط بكشید. سراغ رژلب‌های ساده‌تر بروید كه ماندگاری بالایی داشته باشند و نیازی به تجدید آنها نباشد. با توجه به اینكه در فصل بهار به سر می‌بریم رژلب‌های صورتی ملایم می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند.

 

مجله زندگی ایده آل

 • تاریخ ارسال : 02 / 03 / 1395
 • بازدید : 465 مشاهده
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]