درخواست عکس هنرمندان خارجی عکس هنرمندان مرد عکس هنرمندان زن
 • انگشتان شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

  انگشتان شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

 • الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

  الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

 • عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

  عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

 • عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

  عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

 • عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

  عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

 • عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

  عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

 • عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

  عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

 • عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

  عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

 • عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

  عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

 • عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت کسب درآمد

مردان عاشق هم به همسرشان خیانت می کنند!

به گزارش مجله توریا به نقل از نیک صالحی : محققان می‌گویند، حتی وقتی زندگی مشترك به شرایط ایده‌آل برمی‌گردد و مردها از بودن در كنار همسرشان احساس رضایت می‌كنند، دل‌شان برای خیانت كردن تنگ می‌شود.
 
كسی كه همسرتان با او وارد رابطه عاطفی می‌شود، غریبه نیست. بررسی‌ها نشان می‌دهد، جرقه یك عشق خارج از عرف ناگهان زده نمی‌شود و اغلب مردهای خیانتكار با كسی رابطه عاطفی برقرار می‌كنند كه مدت‌هاست او را می‌شناسند.

خیانت یکی از بدترین اتفاقی است که ممکن است برای هر زندگی زناشویی بیفتد. در خیانت، طرفی که خیانت دیده است دچار افسردگی و ناراحتی های جبران ناپذیری می شود.

می‌گویند از 50 كه بگذرد كار تمام است و مردهای 28 تا 50 ساله هستند كه به زنان‌شان خیانت می‌كنند. اما اگر همسر شما هنوز در سال‌های جوانی است یا تازه به چهل چهلی وارد شده، معنایش این است كه سایه احتمالی خیانت هنوز روی زندگی مشترك شما سنگینی می‌كند.
 
 
 
مشکلات جنسی بین همسران تنها دلیل خیانت نیست
می‌گویند 70 درصد طلاق‌ها به‌خاطر مشكلاتی اتفاق می افتد كه در رابطه زناشویی وجود دارد. اما بررسی‌هایی كه در مورد خیانت مردهای متاهل به همسرشان انجام شده، برخلاف تصور رایج، نشان می‌دهد فقط مشكلات جنسی دلیل خیانت نیست. از نظر محققان، شاید رابطه‌ای به دلیل این مشكلات به بن‌بست برسد و به جدایی ختم شود اما تنها 8 درصد آقایان به‌خاطر كمبود‌های جنسی خیانت می‌كنند. این پژوهشگران می‌گویند محرك اصلی مردهای خیانتكار، نیازهای عاطفی است. با توجه به آمارهایی كه از دل این بررسی‌ها استخراج شده است، 84درصد مردها نارضایتی عاطفی را به‌عنوان دلیل خیانت كردن معرفی می‌كنند و می‌گویند شریك زندگی‌شان نمی‌تواند احساس خوبی راكه به آن نیازمند هستند در آنها ایجاد كند.
 
 
 
رفیق بد و خیانت
شاید خواندن این مطلب به شما انگیزه بهتری برای كنترل معاشرت‌های همسرتان بدهد. البته قطعا منصرف كردن همسرتان از دیدن دوستانش به‌نفع شما و رابطه‌تان تمام نمی‌شود و تنها می‌توانید با هوشمندی، دوستان وفادارش را بیشتر از خیانتكارها به خانه‌تان دعوت كنید؛ چرا كه با توجه به یافته‌های پژوهشگران 77 درصد مردانی كه خیانت كرده‌اند، دوست صمیمی خیانتكاری داشته‌اند. این محققان تایید می‌كنند كه خیانت واگیردار است و اگر مردی با یك خیانتكار نشست و برخواست داشته باشد، احتمال خائن شدنش بالاتر می‌رود.
 
 
 
مردان خیانتکار از اشتباه شان آگاهند
درحالی‌ كه اغلب خانم‌ها تصور می‌كنند مردهای خیانتكار به هیچ چیز پایبند نیستند و به قول خودشان با «پر‌رویی» سراغ زن دیگری می‌روند، پژوهش‌ها حاكی از آن است كه 66 درصد مردها وقتی خیانت می‌كنند احساس گناه می‌كنند. پیش از این هم محققان ثابت كرده بودند كه خیانت، قلب مردها را ضعیف می‌كند و باعث می‌شود مردهای خیانتكار بیشتر در معرض مشكلات قلبی و مرگ ناشی از آنها قرار بگیرند. البته پژوهشگران می‌گویند این احساس گناه مردها را از خیانت منصرف نمی‌كند و انگیزه وفادار ماندن به شریك زندگی‌شان را در آنها افزایش نمی دهد. به همین دلیل از نظر محققان حتی اگر شوهرتان پشیمان شد، احساس گناه كرد و قسم خورد كه دیگر به شما خیانت نمی‌كند، نباید حرفش را جدی بگیرید؛ چراكه پشیمانی برای وفادار ماندن كافی نیست.
 
 
 
مردان برای به دست آوردن زن زیباتر خیانت نمی کنند
برای به دست آوردن دل مردی كه می‌دانید به شما خیانت می‌كند، خودتان را توی باشگاه و دفاتر رژیم‌درمانی حبس نكنید. محققان می‌گویند، دلیل خیانت همسرتان به شما، نه به هم ریختگی ظاهری‌تان بلكه همانطور كه گفتیم مشكلات عاطفی میان شماست. این محققان می‌گویند، تنها 21 درصد مردان گفته‌اند كه جذابیت ظاهری معشوقه‌شان از همسرشان بیشتر بوده و كمتر مردی است كه برای به دست آوردن زنی زیباتر، دست به خیانت بزند.
 
 
 
برای جلوگیری از خیانت مراقب ملاقات های کاری همسرتان باشید
نمی‌توانید به همه زنانی كه در جلسه‌های كاری در كنار همسرتان می‌نشینند یا با او به ماموریت می‌روند، برچسب بزنید. اما محققان می‌گویند احتمال اینكه یك مرد مستعد خیانت با یكی از همكارانش رابطه عاطفی برقرار كند، كم نیست. پژوهشگران معتقدند، 40 درصد مردهایی كه خیانت كرده‌اند، در محیط كار با كسی كه به او علاقه‌مند شده‌اند، آشنا شده‌ و رفتن به كنفرانس، جلسه مشترك، ماموریت كار دست آنها داده است.
 
 
 
اغلب مردها زمانی که عاشق همسرشان هستند، خیانت می کنند
هیچ چیز به اندازه دوست داشته نشدن نمی‌تواند یك زن را ویران كند. اغلب زنانی كه با خیانت همسرشان مواجه می‌شوند، قبل از هر چیز می‌پرسند: «دوستش داری؟ من‌رو هم هنوز دوست داری؟» اما محققان می‌گویند دلیلی ندارد كه خانم‌ها نگران دوست داشته نشدن باشند. آنها دریافته‌اند كه اغلب مردها درحالی به شریك زندگی‌شان خیانت می‌كنند كه عاشقش هستند.
 
 
 
هووی شما کنار دست تان است
كسی كه همسرتان با او وارد رابطه عاطفی می‌شود، غریبه نیست. بررسی‌ها نشان می‌دهد، جرقه یك عشق خارج از عرف ناگهان زده نمی‌شود و اغلب مردهای خیانتكار با كسی رابطه عاطفی برقرار می‌كنند كه مدت‌هاست او را می‌شناسند.
 
محققان در بررسی‌های‌شان ثابت كرده‌اند، برای محافظت كردن از زندگی‌ای كه دچار تنش و سردی شده، بهترین كار چند وقت فاصله گرفتن از یكدیگر است. آنها می‌گویند وقتی چنین فاصله‌ای ایجاد می‌كنید، زندگی مشترك‌تان را در برابر خیانت بیمه می‌كنید. پژوهشگران دیگری ثابت كرده‌اند كه خیانت كردن از نظر بسیاری از مردها، راهی برای محافظت از زندگی مشترك‌شان است. آنهایی كه دچار دلسردی و طلاق عاطفی شده‌اند، سعی می‌كنند به جای حل بحران‌های‌شان و برای حفظ زندگی مشترك‌شان خیانت كنند و جاهای خالی را با حضور كس دیگری پر كنند تا زندگی مشترك‌شان تمام نشود و با وجود همه خلأها سر جای خودش بماند.
 
 
 
بعد از خیانت همسرتان، به خاطر بچه های تان می مانید
تا دل‌تان بخواهد فیلم و سریال در مورد زنانی كه با وجود باخبر بودن از خیانت همسرشان سر خانه و زندگی‌شان مانده‌اند، ساخته شده است. محققان می‌گویند، این فیلم‌ها دروغ را روایت نمی‌كنند و در دنیای واقعی هم اغلب زن‌هایی كه همسر خیانتكار دارند، از لغرش‌های شریك زندگی‌شان باخبرند؛ اما به‌خاطر محافظت از فرزندان‌شان وانمود می‌كنند كه چیزی نمی‌دانند.
 
 
 
مردان خیانتکار همیشه برای خیانت کردن دلتنگ می شوند
بسیاری از مردهایی كه برای جبران خلأهای زندگی مشترك‌شان رابطه موازی‌ را تجربه می‌كنند، بعد از گذشت مدتی رضایت قبلی را از زندگی در كنار همسرشان پیدا می‌كنند و حتی گاهی قید كسی را كه به او دل بسته بودند به‌خاطر شریك زندگی خود می‌زنند. اما محققان می‌گویند، حتی وقتی زندگی مشترك به شرایط ایده‌آل برمی‌گردد و مردها از بودن در كنار همسرشان احساس رضایت می‌كنند، دل‌شان برای خیانت كردن تنگ می‌شود.

 • تاریخ ارسال : پنج شنبه 20 / 12 / 1394
 • بازدید : 429 مشاهده
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]