درخواست عکس هنرمندان خارجی عکس هنرمندان مرد عکس هنرمندان زن
 • انگشتان شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

  انگشتان شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

 • الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

  الناز شاکردوست در اکران مردمی فیلم مطرب

 • عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

  عکسهایی از گل شقایق نعمانی ژاپنی

 • عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز - رد خون در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

  عکسهای دیبا زاهدی در اکران فیلم تیغ و ترمه در ۳۷ اُمین جشنواره فیلم فجر

 • عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از الهه حصاری در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

  عکسهایی از زیبا کرمعلی در اکران عمومی فیلم درساژ

 • عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

  عکسهایی از مریم معصومی در اکران خصوصی فیلم ترانه

 • عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

  عکسهایی از ماهور الوند در اکران فیلم درساژ

 • عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

  عکسهایی از پرنده گراندالای آبی

 • عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

  عکسها و بیوگرافی سینتا لورا کیل Cinta Laura Kiehl

 • عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

  عکس ها و بیوگرافی Pimchanok Luevisadpaibul بازیگر و مدل تایلندی

 • عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

  عکس ها و بیوگرافی Araya Alberta Hargate آریا آلبرتا هارگیت

 • عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای ساعد سهیلی و همسرشون گلوریا هاردی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

 • عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

  عکسهای هومن سیدی در اکران خصوصی فیلم پل خواب

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت کسب درآمد

با این نشانه ها، زندگی تان بیمار نیست

هیچ دو نفری نیستند که پیوندی ایده آل برای هم باشند اما این به آن معنا نیست که نمی توانید با هم سازگاری و تفاهم داشته باشید. عوامل مهم زیادی هستند که تعیین می کنند ارتباط شما چه مدت دوام می یابد. در زیر به نشانه هایی اشاره می کنیم که کمک تان می کند بفهمید با همسرتان تفاهم دارید یا خیر.

یکدیگر را پذیرفته اید

پذیرش یکدیگر به این معنی است که به همسرتان اجازه بدهید، همان که هست باشد نه آن طور که شما دوست دارید و از او توقع نداشته باشید، نوع دیگری فکر کند و یا طوری باشد که با خود واقعیش هماهنگی نداشته باشد.

گاهی خود را به جای او می گذارید

برای درک احساس همسرتان، خود را به جای او بگذارید. هر چند ما دقیقاً آنچه را که بر سر او آمده تجربه نکرده ایم اما می توانیم خیلی به او نزدیک شویم و احساسات او را درک کنیم.

عشق تان را زیر سوال می برید

می دانید که طرف تان را دوست دارید و او هم دوستتان دارد و هیچ شکی درمورد هیچکدام از اینها در ذهنتان نیست. کاملاً احساس امنیت می کنید و از رابطه تان خوشحالید. و حتی اگر ذاتاً آدم نگرانی باشید، هیچوقت عشق او به خودتان را زیر سوال نمی برید.

رازهایی برای هم دارید

از تجربیاتی که باعث خجالت تان شده تا جزییات ریز زندگی تان، درمیان گذاشتن رازهایتان با او نشان می دهد که با هم تفاهم دارید. صداقت در یک رابطه اهمیت زیادی دارد اما اینکه بخواهید رازهایتان را با او در میان بگذارید نشان می دهد که واقعاً در آن رابطه سرمایه گذاری کرده اید.

به فکر تغییر نیستید

وقتی از احساسات خود با شما صحبت می کند یا اطلاعاتی از خود به شما می دهد، شما رازدار هستید و او را مسخره نمی کنید و آنچه را که به شما گفته بعدها بر ضد خودش به کار نمی برید

شما به طرفتان بعنوان یک انسان احترام می گذارید و سعی نمی کنید او را تغییر دهید. البته ممکن است که طرفتان در خواب راه برود یا طوری که شما دوست دارید، لباس نپوشد اما شما عاشق او هستید و می توانید با آن کنار بیایید. اگر بخواهید شخصیت یا ظاهر طرف تان را تغییر دهید، ممکن است به این معنا باشد که با هم تفاهم ندارید.

از دور هم، از هم لذت می برید

وقتی یک رابطه فوق العاده را شروع می کنید، شاید سخت باشد که وقت هایی را به تنهایی بگذرانید. اما اگر شما و طرفتان بخواهید رابطه ای بادوام با همدیگر داشته باشید، خیلی مهم است که از زمان هایی که پیش هم نیستید هم لذت ببرید. در چنین زمان هایی می توانید به دیدار دوستان یا خانواده تان بروید یا علایق خودتان را دنبال کنید.

سرگرمی مشترک دارید

بااینکه خیلی مهم است که هرکدام از شما سرگرمی ها و علایق مخصوص به خودتان را داشته باشید، اما زوج هایی که با هم تفاهم دارند، سعی می کنند اوقاتی را کنار هم بگذرانند و کارهایی را انجام دهند که هر دو از آن لذت می برند. داشتن زمینه و علایق مشترک با همدیگر به داشتن یک رابطه بادوام کمک می کند. 

از دعوا کردن نمی ترسید!

اگر به طرفتان می گویید که با او هم عقیده نیستید، باید به شما گوش کند و شما را جدی بگیرد. اگر باز هم با شما هم عقیده نبود، باز هم هیچ اشکالی ندارد. این فقط یک مخالفت است و تاثیری روی احساستان نسبت به همدیگر نخواهد داشت.

مشکلات جدی بین تان را حل می کنید

خیلی وقت ها در رابطه های جدی و طولانی مشکلاتی بزرگ پیش می آید، مشکلاتی مثل پول، مذهب یا محل زندگی. اگر با هم تفاهم داشته باشید و بخواهید کنار بیایید، بیشتر مشکلاتی از این دست قابل حل هستند. خیلی مهم است که با هم همفکری کنید تا به نتیجه و راه حلی برسید که برای هر دو شما قابل قبول باشد.

 آینده زندگی مشترک تان را ترسیم کرده اید

خیلی مهم است که نگاهتان به آینده رابطه یکی باشد. اینکه علایق متفاوت داشته باشید اشکالی ندارد. ممکن است طرفتان عاشق مسافرت باشد و شما بخواهید ازدواج کنید و بچه دار شوید. می توانید هر دو اینها را انجام دهید. اما اگر طرفتان نخواهد درمورد آینده حرفی بزنید، شاید بهتر باشد شما انتظاراتتان از آن رابطه را تغییر دهید.

در زندگی خود خودتان هستید

اگر شما و همسرتان با هم تفاهم داشته باشید، باید بتوانید وقتی کنار او هستید، خود واقعی تان باشید. چه شادید، چه پرانرژی یا عصبانی یا ناراحت، باید بتوانید به راحتی احساساتتان را با او درمیان بگذارید، بدون اینکه نگران عواقبش باشید.

 

به هم وابسته هستید

اگر به طرفتان می گویید که با او هم عقیده نیستید، باید به شما گوش کند وشما را جدی بگیرد. اگر باز هم با شما هم عقیده نبود، باز هم هیچ اشکالی ندارد. این فقط یک مخالفت است و تاثیری روی احساستان نسبت به همدیگر نخواهد داشت

بااینکه رابطه جنسی همه چیز یک رابطه نیست اما خیلی مهم است که صمیمیت فیزیکی با همسرتان داشته باشید. از گرفتن دست های همدیگر تا بوسیدن هم، به هر ترتیبی شده باید علاقه و محبت تان را به هم نشان دهید. چه 9 ماه است که همدیگر را می شناسید و چه 9 سال، خیلی مهم است که همیشه برای رابطه تان تلاش کنید، از رفتن به کلاس آشپزی گرفته تا بوسیدن همدیگر قبل از خواب.

دوستان او را می شناسند

اگر در رابطه ای فوق العاده هستید، برای اینکه طرفتان را به دوستان و خانواده تان نشان دهید، هیجان زیادی خواهید داشت. این نشان می دهد که آن فرد در زندگی شما درگیر شده است که نشانه خیلی خوبی برای یک رابطه شاد است.

قابل اعتمادترین فرد زندگی تان همسرتان است

صداقت یعنی داشتن رابطه ی صادقانه و قابل اعتماد با همسرتان. همسرتان باید اطمینان داشته باشد، وقتی از احساسات خود با شما صحبت می کند یا اطلاعاتی از خود به شما می دهد شما رازدار هستید و او را مسخره نمی کنید و آنچه را که به شما گفته بعدها بر ضد خودش به کار نمی برید.
در آخر اینکه رضایت شخصی از زندگی یکی از راههای مهم رسیدن به تفاهم در زندگی دانست. هر فردی باید زمانی را برای خودش صرف کند و برای نیازهای شخصی خود نیز اهمیت قایل شود. اگر ما برای رفع نیازهای همسر و فرزندانمان تلاش کرده و برای خودمان وقت صرف نکنیم از عدم کمال خود احساس رنجش و خشم می کنیم و اگر بعضی از نیازهای مهم ما برآورده نشود نمی توانیم به همسرمان نیز برای برآورده شدن نیازهایش کمک موثری کنیم. بنابر این باید بین این دو تعامل را برقرار کنیم و از زندگی شخصی خودمان نیز رضایت داشته باشیم. همچنین باید احساس کنیم روابطمان عادلانه، دوجانبه و همکارانه است.


منابع: جام جم، باشگاه خبرنگاران جوان

 • تاریخ ارسال : 04 / 11 / 1394
 • بازدید : 452 مشاهده
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]